Upravit stránku

Variabilní sedací souprava Game

Dynamická doba si žádá maximální přizpůsobivost. S luxusní sedací soupravou GAME už nemusíte řešit, pro jaký tvar se rozhodnout.

Při vývoji této sedací soupravy jsme se drželi nejnovějších světových trendů. Ve spolupráci našeho technologického oddělení a designéra Lukáše Tanečka, vznikl návrh na novou sedací soupravu, která zaujme svým ležérním stylem a vysokou variabilitou všech dílů.

Sedačku si můžete poskládat z několika dílů, a to z jedno nebo dvousedáků různých velikostí, opěrných rámů a polštářů různých provedení. To je hlavní výhoda této sedací soupravy, která vás svou hravostí nikdy neomrzí.

U sedací soupravy GAME NEW máte na výběr ze dvou výplní sedáků, a to buď ze 100% peří nebo v alternativním polyuretanovém provedení (což je sedák ze speciálně vybraných pěn). Obě tyto výplně mají své přednosti.

Sedák s peřím má celkově ležérnější charakter. Je měkčí a přizpůsobí svůj tvar sedící osobě. To byla hlavní myšlenka pro vznik této sedačky. Přirozeně se stane, že se výplň sedáku prosedí, což není chyba, ale typická vlastnost peří. Proto musíme čas od času potah rozepnout, výplň vyndat a pořádně ji vyklepat.

Sedák s alternativní PUR výplní má tu výhodu, že mnohem lépe navrací svůj tvar do původní polohy, takže nám odpadá činnost občasného vyklepání.

Potahy na sedácích i opěrných polštářích jsou snímatelné, takže při jejich znečištění je můžete sundat a vyprat, je-li látka pratelná. Nabízíme přes 300 druhů látek různých vlastností a barev.

Dále si můžete vybrat z 5 druhů designových nožiček, a to buď dřevěných, které vám namoříme do 12 odstínů nebo z leštěného nerezu.

 

KONSTRUKCE

  • Korpus - smrk masiv, tažné popruhy, překližka, studená polyuretanová pěna
  • Sedákový polštář – výplň 100% peří, potahová látka
  • Opěrný polštář – směs peří a polyesterových kuliček, potahová látka
  • Područkové a doplňkové polštáře – 100% peří, potahová látka
  • alternativní provedení výplní bez peří - směs polyuretanových tyčinek a polyesterových kuliček

Rozměry

Fotogalerie

Nahoru