Upravit stránku

Ortopedická certifikovaná konstrukce s elastickým jádrem s aktivními taškovými pružinami Pocket, zhotovenými z oceli vysoké jakosti. Pružinové jádro spolu se systémem AirForce zajistí maximální provzdušnění.

Výška matrace: 24 cm

 

Nosnost matrace: 150 kg

 

Tuhost matrace: strana soft 7/10, strana hard 9/10

 

Záruka a mechanický test: 5 let, 80 000x

  • Pěna Flexifoam® (strana soft). Pružná, odolná a prodyšná pěna střední tuhosti pod ochrannou známkou naší společnosti.  Dokonalá prodyšnost díky větracím kanálkům ve třech osách (technologie Airforce).
  • Hybridní pěna (stranan hard). Elastická vrstva zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost matrace a pocitovou pevnost. Zajišťuje optimální klima a napomáhá předcházet pocení.
  • Pocket - Pružinové jádro konstruované do 7 anatomických zón, podpírá a kopíruje tělo v každé poloze. Robustní pěnový rám pro stabilitu konstrukce a pohodlné vstávání.
  • Kokosová deska. Roznášecí vrstva o výšce 1 cm (strana hard) a 0,5cm (strana soft) z lisovaného kokosového vlákna (100 %) dává matraci tuhost a odolnost.
  • Potah wellnes (60 °C). Designově propracovaný potah s funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Je velmi jemný a díky originálnímu prošití dobře drží tvar.

Pružinové matrace

Konstrukce pružinových matrací prošla zásadním vývojem a díky prodyšnosti, vzdušnosti a odolnosti vůči roztočům či plísním, se stále řadí mezi velmi oblíbené. Lze je použít i do vlhčího prostředí.

Zahrnují širokou škálu typů, od jednodušších, až po vysoce komfortní zónové matrace. Liší se skladbou materiálů, která ovlivňuje výsledné vlastnosti matrací.  Taškové pružiny Pocket a Multipocket mají každou pružinu uloženou v separátním textilním pouzdru (nejsou vzájemně propojeny). Samostatně tak reagují na zatížení (vysoká bodová elasticita) a poskytují vysoký ortopedický komfort. Doporučujeme je uložit na pevný podklad – na pevnou desku nebo pevný laťkový rošt, kde mezery mezi jednotlivými laťkami nepřesáhnou 4 cm.

Pružinové matrace

Fotogalerie

TROPICO_2020_CZpdf13.09 MB

ROŠTY TROPICO

rošty tropico

POSTELE

postele
Nahoru